KS Królewscy - strona nieoficjalna

Inne rozgrywki » IV liga

KS Królewscy

Klub nieoficjalnie istniał kilka lat wstecz jednak dopiero teraz doczekaliśmy się własnej strony.
Początki Królewskich to zawodnicy tacy jak Sławomir Pobiega, Cezary Odrobiny, Marcin Buski czy Mateusz Kądzielski i inni których nie wymienię z powodu iż po prostu ich nie znałem. Założycielem jest grający do dzisiaj Sławomir Pobiega. To dzięki niemu całe to przedsięwzięcie mogło wypalić.

Sukcesy?

Sukcesy są bardzo liczne, trudno nawet je wszystkie zliczyć, ostatnim sukcesem było zajęcie pierwszego miejsca w turnieju piłki halowej dla osób pow.16 lat w Gminie Złota co było dosyć prostym zwycięstwem chociaż cieszy jak każde. Jak Pan Pobiega znajdzie chwile czasu to myślę że podzieli się z nami i wstawimy zdjęcia chociaż części pucharów.

KS Królewscy jako jedna całość przedstawia się bardzo dobrze. Nasi zawodnicy znają się od bardzo dawna i dobrze się dogadują czego efekty można zobaczyć na boisku. Drużyna ta właśnie powstała ze względu na przyjaciół którzy utrzymują kontakty na boisku jak i po za nim. Dla nas nie liczy się to gdzie gramy ani o co gramy dla nas liczy się wspólna gra i radość pochodząca z niej .

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

Królewscy : Łapszów II
Ładowanie...

Kto okaże się najwiekszym wzmocnieniem zespołu ?